Hoppa till sidans innehåll

Startlistor


                         Hösthoppet

Blåbärshoppning                                       Förstastart Kl 10,00

1. Emelie Gejbo                                                 Lynet

2.Alicia Lind Olsson                                           Fido

3. Jonia Lundberg                                            Vitza

4.  Ronja Vänglund                                             Emil

5.  Leslie Liden                                                     Fido

6. Levina                                                             Widde

7.  Emma                                                              Doris

8.  Tindra Johansson                                           Argos

9.  Ängla                                                                 Fido

10.  Alva Eriksson                                                Karismo

11.  Freiya Jonsson                                                  Yrke

12.           Thyra                                                  Tingeling

13.           Saga                                                         Fido

14.           Emelie                                                     Mille

15.           Erika Mähler                                        Callago

16.           Sofia Edmo                                             Tulle

17.           Kristina Mähler                                 Rillo Tabac

 

Klass 2  50cm A:O Två faser

1. Gry Bengtsson                                                 Tingeling

2. Mia Eriksson                                                   Karismo

3. Vera Lagergren                                                 Pepsi

4. Mira Strömqvist                                               Algot

5. Molly Häggqvist                                              Zenani

6. Ronja Vänglund                                            Tingeling

7. Tindra Johansson                                            Argos

8. Hillivi                                                                 Idol

9.         Tilde Lundin                                           Uno

10.         Kristina Mähler                                    Callago

 

Klass 3 70cm A:O Två faser

1. Fanny Karlsson                                                Rosa

2. Tyra Lodesjö                                                     Josh

3. Vera Lagergren                                                Pepsi

4. Anna Lagergren                                             Melody

 

Klass 4 80cm A:O Två faser

1. Linnea Westin                                                  Lalle

2. Alma Lagergren                                               Prins

3. Thyra Lodesjö                                                  Josh

4. Kristina Lundmark                                   Winchester

5. Matilda Häggqvist                                           Bodil

6. Kristina  Mähler                                            Callago

7. Sandra Modin                                                  Laelia

 

Klass 5 90cm A:O Två faser

1. Alma Lagergren                                              Prins

2. Ida Maria Eriksson                                     Greystone

3. Linnea Westin                                                  Lalle

4. Sandra Modin                                                 Laelia

 

Klass 6 100cm A:O Två faser

1. Ida Maria Eriksson                                    Greystone

 

************************************************************

Höstdressyren

 

Lingondressyren LD:1 2011                           Starttider

KL:

11,00 Ronja Vänglund                                          Emil

11,05 Isabella Olsson                                           Bianca

11,10 Mira Strömqvist                                         Algot

11,15 Leslie Liden                                                Doris

11,20 Gry Bengtsson                                         Tingeling

11,25 Kristina Mähler                                    Rillo Tabac

11,30 Erika Mähler                                           Callago

11,35 Sofia Edmo                                                  Tulle

11,40 Sara Hjalmarsson       STRUKEN            Kakan

 

30min Paus

 

Klass 2 LC:1 2015

12,15 Linnea Westin                                           Lalle

12,25 Vera Lagergren                                          Pepsi

12,35 Fanny Karlsson                                        Samber

12,45 Alma Lagergren                                         Prins

12,55 Kristina Mähler                                        Callago

 

 

Klass 3 LB:2 2016

13,05 Anna Nerlund                                             Tulle

13,15 Sandra Modin                                            Laelia

13,25 Anna Lagergren                                      Carissima

13,35 Kristina Mähler                                         Callago

13,45 Fanny Karlsson                                            Rosa

13,55 Kristina Lundmark                                Winchester

 

Klass 4 LB:3 2019

14,05 Anna Nerlund                                              Tulle

 

Klass 5 LA:3 2013

14,15 Sandra Modin                                              Laelia

14,25 Linnea Westin                                               Lalle

Uppdaterad: 24 OKT 2019 23:02 Skribent: Kickan
E-post: Adressen Gömd

Våra sponsorer!

 

ICA Nära Ramsele

 

Rafna Pizzeria

 

Edsele Såg

 

Ramsele Vulk & Maskin

 

Olssons Såg & Hyvleri AB

 

Style It

 

Engströms Rör AB

 

SCA Skog AB


Sören Nilssons Åkeri AB

 

Ramsele Järnhandel

 

Cambic Skog

 

Tenglunds Taxi och Maskin

 

Donald Sidén

 

Ramsele Rep & Mek

 

Norrskog

 

 

 

 

Edsele Livs AB

 

Jakt och fiskemässan

 

 Ovanmo skog AB

Vädret Ramsele

Postadress:
Ramsele FRK - Ridsport
Grannäset 104
88040 Ramsele

Kontakt:
Tel: 0703666682
E-post: This is a mailto link

Se all info